Загальна інформація
Кожна людина хоче, щоб у власній квартирі йому було зручно. Кухня часто стає приміщенням, яким члени сім'ї користуються частіше, ніж рештою. Отже, це приміщення просто має бути зручним. Для кухонь часто замовляють не лише столи та шафки, а й невеликі дивани із кріслами. Ці приміщення обладнають розумною технікою, що полегшує нелегку працю кулінарів. Мікрохвильова піч є майже на кожній кухні.
Їжа в мікрохвильовій печі готується за допомогою НВЧ-випромінювання (НВЧ – надвисокі частоти). Воно пронизує їжу, впливаючи на молекули води. Їх коливання і викликають нагрівання та приготування їжі. НВЧ-хвилі діють дуже швидко, тому розігріти готову страву в мікрохвильовій печі можна за лічені хвилини. Перевага техніки в тому, що швидке приготування їжі дає можливість зберегти смак продуктів та максимальну кількість вітамінів у них. Випромінювання НВЧ не перевищує точки кипіння води (100 градусів). Це важливо для приготування дієтичних страв.
Люди, які цікавляться, як вибрати мікрохвильову піч, часто хвилюються про безпеку цього приладу. Надвисокі частоти викликають насторожене ставлення, тому багато хто відмовляється від мікрохвильових печей і воліє розігрівати страви в сковороді на газовій плиті. Мікрохвильові печі оснащені системою захисту людей від НВЧ-випромінювання. По-перше, дверцята прилягають дуже щільно, по-друге, вони захищені екраном з сіткою, по-третє, саме НВЧ-випромінювання не радіоактивне. У сучасних моделях мікрохвильових печей передбачена блокування дверей під час роботи печі або зупинка її роботи в той же момент, як відкриваються дверцята. Згідно з Євростандартом, поза мікрохвильовою печі допустимо випромінювання не далі 5 см. Ремонтувати піч самостійно заборонено з метою
Показано від 1 до 24 з 28 (всього сторінок: 2)