Пилососи GRUNHELM

У даній категорії немає товарів.


Загальна інформація

Купуючи новий пилосос, необхідно керуватися параметрами, які впливають на ефективність та якість збирання. Пилососи бувають різних моделей, потужності та призначення. Розглянемо, як вибрати домашній пилосос, розрахований на щоденне прибирання квартири, на що звернути увагу при покупці та як не переплатити за непотрібні функції приладу.


Типи пилососів

Домашні пилососи призначаються для сухого, вологого та комбінованого прибирання.


Класичний і більш звичний варіант - пилосос із мішком для збирання пилу. Буває два варіанти мішків: тканинні багаторазові та паперові одноразові. Пилососи з тканинним мішком економічніші, такий мішок міцний, довго служить, але його регулярне чищення від сміття досить малоприємна процедура. При цьому важливо регулярно чистити мішок для збирання пилу, тому що наповнюючись, він скорочує ефективність збирання. Якщо тканина мішка забилася дрібним пилом, його можна обережно випрати. Головна перевага паперових мішків — вони не потребують чищення, їх просто викидають у міру наповнення. Недолік – регулярні витрати на купівлю нових паперових мішків. Крім того, паперовий мішок боїться вологи. Якщо він відволожиться і порветься під час роботи пилососа, то пил потрапить у двигун і тоді цілком можливо, що апарат вийде з ладу.


Циклонні пилососи з контейнером для збирання пилу. За аналогією з мішком пил та сміття збираються в контейнері, який очищається в міру його заповнення. Контейнери, як правило, виготовлені із прозорого пластику – це дозволяє візуально контролювати ступінь заповнення сміттям. Такі пилососи зручні в обслуговуванні та очищенні, але мають один серйозний недолік - високий рівень шуму, тому що повітря, всмоктуючи в контейнер, рухається по колу з великою швидкістю та створює ефект вібрації. Габарити циклонних пилососів більші, ніж у класичних з мішком для пилу, але ціни на такий тип пилососів аналогічні.